Várhegy a Közösségért Közhasznú Egyesület

"Szólj és cselekedj amúgy mint néked mondanák, ... Tudásod ne önző hatalom legyen, hanem megértés, segítés, odaadó figyelem!

Egyesületünkről

Egyesületünk Heves megyében Verpeléten a Mátra lábánál fekvő településen található. Lakókörnyezetünk gazdag természeti adottságokban.

2003-ban alakult szervezetünk. Működésünk alatt szerveztünk és szervezünk rendezvényeket. Ilyen volt pl. Falusi Vendéglátók Nyitott Napja, Falusi Lakodalom a helyi hagyományok felelevenítésével. Kapcsolatokat építünk a helyi, kistérségi, országos valamint külföldi szinten.

Szervezetünk nagymértékben részt vesz a községi rendezvényeken, valamint mi is több rendezvényt tartottunk melyet a Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium támogatott pályázat útján. Ilyen nagyszabású rendezvényünk volt a Verpeléti Idegenforgalmi Nyitott Nap, Falusi Lakodalom és minden Szüreti Napok és Nóta Est rendezvényre szervezzük , megrendeljük, lefoglaljuk  / szállásadók / a belépő jegyeket.

Az Egri Kistérségi Koordinációs Tanácsban és a Heves Megyei Civil Tanácsban aktívan dolgozunk a helyi civil szervezetek érdekeinek képviseletében  és a társadalmi szervezeteket segítjük munkájukban.

hpim0811.jpg

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 3
Tegnapi: 2
Heti: 5
Havi: 10
Össz.: 11 379

Látogatottság növelés
Oldal: Egyesületünkről
Várhegy a Közösségért Közhasznú Egyesület - © 2008 - 2024 - varhegy-egyesulet.hupont.hu

Ingyen weblap készítés, korlátlan tárhely és képfeltöltés, saját honlap, ingyen weblap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »